نوشته های من در وبلاگ کاوش 3

مریم اسلامی بزرگترین مخترع زن جهان در سالهای 2008 و 2007  

مریم اسلامی دانشجوی مخترع شیرازی برای دومین‌بار پیاپی موفق‌شد درمسابقات زنان مخترع جهان که در کره جنوبی برگزار شد ، عنوان برترین زن مخترع سال ‪ ۲۰۰۸‬جهان را مجددا به دست آورد.
پیش از این در سی و ششمین دوره مسابقات اختراعات و تکنولوژی‌های سال ‪ ۲۰۰۸‬ژنو،عنوان عالی ترین اختراع و برترین زن مخترع سال ‪ ۲۰۰۸‬را ازطرف سازمان جهانی مالکیت‌های فکری (‪ ( WIPO‬به دست آورده بود.

Maryam eslami is in the top of women inventors in the world !! she gained first place in Korea & Swiss invention exhibition !!
A young Iranian researcher, Ms. Maryam Eslami, won the WIPO Award for the best invention by a woman for an apparatus used in bone related ailments.
Iran's women inventors have received 23 medals at the Korea & Swiss International Women's Invention Exposition, coming at the top of the list.

ضمنا وی در گفتگوی اخیر خود با روزنامه کیهان گفت من از کودکی با این انگیزه مراحل تحصیلم را گذراندم که بتوانم یک الگوی مثبت از زن با حجاب به دنیا نشان بدهم و به شکلی مثبت و حساب شده توانمدی زن مسلمان ایرانی را به رخ دنیا بکشم

آزمایش موفقیت آمیز "سجیل"؛ موشک جدید ایران

خبرگزاری آریا- نسل جدید موشک زمین به زمین با نام "سجیل" با رمز مقدس " یا علی بن موسی الرضا " (ع) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با موفقیت آزمایش شد.

به گزارش خبرگزاری آریا ، سردار سرتیپ مصطفی محمدنجار روز چهارشنبه در تشریح ویژگی های این موشک گفت : متخصصان اقتدارآفرین سازمان هوافضای وزارت دفاع موفق شدند نسل جدید موشک زمین به زمین با سوخت جامد مرکب را آزمایش کنند.

وزیر دفاع با بیان اینکه مهمترین ویژگی این موشک قدرت و دقت آن است افزود : این موشک دومرحله ای، دارای دو موتور سوخت جامد مرکب ، واز قابلیت های فوق العاده و بالایی برخوردار است.

سردار محمدنجار گفت : سرعت بسیار بالا برای استقرار، پرتاب و خروج از محل از ویژگی های دیگر این موشک و سیستم پرتاب آن است.

وی افزود : همه مراحل طراحی و ساخت موشک "سجیل" و سکوی پرتاب آن به دست متخصصان اقتدارآفرین وزارت دفاع صورت گرفته است.

وزیر دفاع تصریح کرد : اجرای این آزمایش موشکی در چارچوب دکترین و راهبرد بازدارندگی دفاعی و فعالیت های متعارف موشکی جمهوری اسلامی ایران و صرفاً با اهداف دفاعی و برای تحکیم صلح، ثبات و آرامش در منطقه صورت گرفته است و علیه هیچ کشوری به کار گرفته نخواهد شد.

محمدنجار افزود : آزمایش موشک "سجیل" از سال قبل برنامه ریزی و تنظیم شده بود و هیچ ارتباطی به تحولات اخیر منطقه ای و بین المللی ندارد.

وزیر دفاع این موفقیت بزرگ را به حضرت آیت الله خامنه ای، فرمانده کل قوا، ملت شریف ایران، نیروهای مسلح و مدیران، کارکنان و متخصصان زبده و خدوم وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک گفت.

 کی سه (k3) :

گفتنی است این موضوع نیز می تواند همچون پرتاب ماهواره به فضا در شرایط به اصطلاح بد اقتصادی امروز از سوی روزی نامه های به اصطلاح اصلاح طلب به عنوان یکی از ۴۰۰۰۰نقطه ضعف و بدی و اخی دولت آقای احمدی نژاد محسوب شود

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم آذر 1387ساعت 20:40  توسط وحید شاهزاده  |  یک نظر
 
سلام 

اولا عرض شود که از ساختگی یا جعلی بودن ،تبلیغاتی یا طنز بودن عکس زیر بی اطلاعیم 

ثانیا فقط همین قدر می دانم که شیطان بزرگ از وقتی نفوذ عالمگیر رئیس جمهور نه چندان زیاد خوش قیافه اما نمکین و دوست داشتنی ما را که پرچم گفتگو و وحدت انسانی را بر دست گرفته دچار خیالات جدیدی شده 

 

 

اوباما سیاه مسلمان زاده نقابی تازه از نقابهای شیطان 

 

 

 

و اما این شما و این هم یک مسلمان زاده صهیونیست یک سیاه پوست نئونازیست و یک ....

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم آبان 1387ساعت 19:58  توسط وحید شاهزاده  |  نظر بدهید

 

اگر تا پیش از این، وزانت حسن رحیم‌پور ازغدی و مباحث اندیشه‌ای وی در دانشگاه‌ها و مجامع علمی باعث می‌شد افراطیون توان نزدیکشدن به جلسات سخنرانی وی و اقدام به منظور برهم زدن آن‌ها را نداشته باشند، همزمان با کلید خوردن پروژه بحران‌سازی در دانشگاه‌ها با هدایت عوامل خارجی و خط دهی آشکار برخی سفارتخانه‌ها، عصر شنبه هنگامی که رحیم‌پور در حال سخنرانی در دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر بود، 4 نفر پلاکاردهایی را بالا گرفتند که در آن به آنچه که کشتارهای سال 67 خوانده شده بود، حمله گردیده بود.

 

اما پاسخ‌‌های قاطع حسن رحیم‌پور ازغدی، پروژه اغتشاش اعضای طیف علامه دفتر تحکیم را که این بار در لباس حامیان منافقین ظاهر شده بودند، به طور کامل ناکام گذاشت و رحیم‌پور دقایقی بعد در حالی به موضوع اصلی بحث خود یعنی "اصولگرایی اما کدام اصول؟" که به دعوت بسیج دانشجویی ایراد می‌کرد، بازگشت که پس از فریادهای روشنگرانه این استاد دانشگاه در مقام رسواسازی منافقین و حامیانشان و سکوتی سنگین، صدای تشویق و تکبیر سالن را پر کرده و پلاکارد به دست‌ها نیز ترجیح دادند، بی‌سروصدا جلسه را ترک کنند.

در اواسط این مراسم تعدادی از عناصر طیف غیرقانونی و افراطی علامه دفتر تحکیم از جمله «م.ا»، «ب.ص»، «م.ع» و «ع.پ» قصد داشتند مراسم را به اغتشاش بکشانند که سخنان قاطع رحیم پور ازغدی این تلاش‌ها را به طور کامل با ناکامی مواجه کرد.

یکی از اغتشاش کنندگان، پلاکاردی با مضمون «کشتار 67، حقوق بشر اسلامی» در دست داشت که رحیم‌پور پس از دیدن این پلاکارد، خطاب به حضار گفت: آن آقای ابلهی که این پلاکارد را در دست گرفته، به احتمال زیاد جاهل است چرا که نمی‌داند با این کار خود از گروه تروریستی منافقینی حمایت می‌کند که از سال 61 تا 67، 15 هزار بیگناه را در خیابان‌های تهران و دیگر شهرها ترور می‌کردند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه این فرد، چون آن ماجراها را نمی‌داند، این پلاکارد را بالای دست خود گرفته‌ است، خاطر نشان کرد: مطمئن هستم خود این فرد هم نمی‌داند که از چه کسی حمایت می‌کند. بلکه عده‌ای به او گفته‌اند این پلاکارد را در این مراسم بالا ببرد و او نیز از روی جهالت این کار را می‌کند.

وی تاکید کرد: این عده‌ای که نظم مراسم را به هم می‌زنند، از قاتلین شهیدانی مانند دستغیب، رجایی، بهشتی و مدنی دفاع می‌کنند.

رحیم پور ازغدی افزود: منافقین کسانی بودند که در سال 58 و 59 جنگ‌های تجزیه طلبانه‌ای را در کردستان، آذربایجان، ترکمن صحرا و دیگر شهرها به راه انداختند و اینها همان کسانی بودند که در ماه رمضان یکی از سال‌های اوایل دهه 60 با حمله به خانه یک فرد بسیجی که تنها جرمش حزب اللهی بودن و حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود، سر سفره افطار، سر فرزندانش را با تیغ موکت‌بری بریدند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه چهارم آبان 1387ساعت 17:24  توسط وحید شاهزاده  |  2 نظر

 

روز گاری وقتی از مهربانی حرف می زدند علی می شد خشن!

وقتی از نماز حرف می زدند می شد سیاستمدار بی نماز!

چشمانش بی خواب می ماند و سلامش بی جواب !

نقاب بگشا

ای علی!

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1387ساعت 17:16  توسط وحید شاهزاده  |  یک نظر
 

 

اصول چیست؟

اصولگرا کیست؟

اصلاح چیست؟ منبع مورد توافق اصلاح چیست؟

اصلاح طلب کیست؟

آیا راست یا چپ در مسائل سیاسی معنی دارد؟ اگر دارد تعریف کنید؟

امروز چه کسانی با ابرقدرتها مصالحه می کنند و محافظه کار واقعی چه کسانی هستند؟

 

 

نمی دانم به چه حقی این واژه ها را بدون حصر و دلالت در جمله هایمان به کار می بریم و از دروغ از آب در آمدن آنها نمی هراسیم ،شاید قیامتی برای اهل سیاست نیست؟!

عده ای پیرو خط امام می شوند و عده ای تحکیم وحدت می کنند

عده ای فدائیان خلق می شوند و خلق را و خود را فدای خواسته های شیاطین می کنند

عده ای پرچم نهضت آزادی به دست می گیرند و ازادی روحی و فکری انسانهای را در قربانگاه واژه های نامونوس قربانی بنی صدر و فدائیان کذایی می کنند

آیا ما قائل به انسان بودن و مکلف بودن اهل سیاست هستیم پس چگونه است آنها خود را از قلمرو خداوندی خارج می دانند

چرا ما جرأت نمی کنیم بگوئیم تند روهای مذهبی همان میانه رو ها هستندکه در راه مستقیم مهربانی و عبودیت به سرعت حرکت می کنند آنها ما به ازای السابقون السابقون اولئک المقربون اند

کافشین

 

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم شهریور 1387ساعت 15:23  توسط وحید شاهزاده  |  11 نظر
 

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است که اصولگرایان اختلافی برای رسیدن به نامزد واحد در انتخابات آتی ریاست جمهوری ندارند و بحث عبور از احمدی نژاد توسط اصلاح طلبان مطرح شده است ولی اصولگرایان از وی گذر نخواهند کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم شهریور 1387ساعت 15:12  توسط وحید شاهزاده  |  نظر بدهید

قسمتی از سخنان رئیس جمهور در گفتگو با NHK ژاپن:

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه فشارها و تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان غیرقانونی است و رسمیت ندارد، گفت: هنوز در مقابل تحریم‌های قدرت‌های زورگو و بداخلاق عکس‌العمل تندی نشان نداده‌ایم اما اگر بخواهند از حریم خود تجاوز کنند، ملت ایران عکس‌العمل نشان می‌دهند و جمهوری اسلامی ایران نیز می‌تواند آنها را تحریم کند. /به نقل از ایسنا


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم شهریور 1387ساعت 12:8  توسط وحید شاهزاده  |  نظر بدهید
 

 

 

بعد از مدت کوتاهی همین فرد رییس واحد اسلامشهر می شود و در عرض سه سوت دکترایش را به پاس خوش خدمتی هایش می گیرد.

 

حالا دوتا تصویر جالب

 

بعله، اصلا تعجب نکنید، به گیرنده هایتان دست نزنید ، ایراد از فرستنده های عمو عزت ضرغامی است!

عمو عزت که خود از دانشجویان نخبه!!! و نمونه!!! دانشگاه آزاد است، در پی معرفی افراد نخبه و موفق از سیمای جمهوری اسلامی ، از دکتر! علی بدرقه فرد موفق! نخبه! و نمونه! جهت الگوگیری نسل جوان! از ایشان به همراه خانواده در یک برنامه زنده دعوت بعمل آورده تا صراط و سبیل خویش را بیش از پیش نمایش دهد.
پخش این برنامه از یک برنامه پر مخاطب و در ساعت نزدیک افطار در حالیست که برنامه های معرفی دستاوردهای دولت نهم همه در ساعتی پخش می شود که اکثر مردم در خواب ناز بسر می برند.
آنوقت وقتی هم دکتر الهام از صدا و سیما انتقاد می کند، داد و هوار راه و میاندازد و در همه بخش های خبری مدعی میشود که آی ما مظلومیم! ما خوبیم! الهام بد است!
بگذریم از صدا و سیما که انتقاد به آن " آسوده سری خواهد و مهتاب شبی" ، اما این عملکرد سیما در دعوت از بدرقه ودفاع علنی از شعبون بی مخ های جاسبی در نوع خود دهن کجی بزرگی به همه منتقدین بود.
یادم می آید دوماه پیش در گله به یکی از  خبرنگاران معروف واحد مرکزی خبر گفتم که چرا به این سوژه نمی پردازید که یکسری افراد خاص جلسات نقد دانشگاه آزاد را بهم می ریزند؟
خیلی خونسرد گفت: خیلی از خط قرمز ها نه توسط خبرنگار و سردبیر و دبیر سرویس و مدیر شبکه بلکه از سوی رییس سازمان تعیین می شود.
بالاخره ضرغامی هم دانشجوی دانشگاه آزاده، نمی شه هر خبری رو کار کرد که!!!!
واقعا برای صداوسیما متاسفام.
 

به نقل از بیا تا برویم

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم شهریور 1387ساعت 11:30  توسط وحید شاهزاده 
 

 

ندامت‌نامه و عذرخواهی یک خواننده از مردم ایران

 

یک خواننده در نامه‌ای از تمامی ملت ایران برای انتشار قطعه موسیقی‌اش که در آن به قرآن توهین شده عذرخواهی کرد.

به گزارش رجانیوز به نقل از ایکنا،محسن نامجو  که چندی پیش در قطعاتی موسیقایی آیات قرآن را نیز خوانده بود و این عمل او به شکایت عباس سلیمی قاری و پیشکسوت قرآنی و همچنین اعتراض جامعه قرآنی منجر شده بود، امروز در نامه‌ای که از سوی مشاور مطبوعاتی او در اختیار خبرگزاری قرآنی ایران قرار گرفت، از ملت ایران عذرخواهی کرده و نکاتی را نیز متذکر شده است.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

«به نام خدا
بنده، محسن نامجو، طی این نامه بدون ذکر هیچ مقدمه‌ای بابت تبعات اجتماعی که تجربه شخصی و خصوصی‌ام این‌گونه در پی داشته، به طریق زیر رسما عذرخواهی می‌کنم:

1. ابتدا از وجود مبارک و مقدس مادرم، که اولین معلم قرآن من در سنین کودکی بود و خوشبختانه هیچگاه قطعه موردنظر را نشنیده است تا برای همیشه از من ناامید شود.

2. از تمام مراجع عظام و بزرگان دینی کشورم که می‌دانم از مدتی پیش توسط عده‌ای از غرض‌ورزان CD بنده به سمع و نظرشان رسیده است و خاطرشان را آزرده کرده است.

3. رسمی‌ترین عذرخواهی من از تمام ملت مسلمان، به‌ویژه در کشور عزیزم ایران می‌باشد.

اما بعد از این عذرخواهی رسمی که امیدوارم صمیمانه و صادقانه مورد قبول واقع شود، خیلی کوتاه چند نکته را برای رفع سوء‌تفاهمات ذکر می‌کنم:

1. برادر ارجمند جناب آقای سلیمی در قسمتی از متن اولیه شکایتشان ذکر کرده بودند که این قطعه در سایت متعلق به نامجو یافت شده. آقای سلیمی عزیز، من بزرگترین ضرر و زیان را از طریق سایت‌های اینترنتی که هیچ‌کدام متعلق به من نیست دیده‌ام و چندین‌بار برای پخش شدن غیرقانونی کارهایم توسط مخاطبان ناشناس، مجبور به توضیح رسمی یا غیر رسمی شده‌ام. باور کنید که نه من و نه حتی مراجع دولتی نمی‌توانند روی این سایت‌های ریز و درشت کنترل داشته باشند. هنوز هم تمام هستی و نیستی ما با قیمت 3800 تومان در بعضی از این وب‌سایت‌ها به فروش می‌رسد و سودش در جیب عده‌ای ناشناس می‌رود، بدون اینکه کسی فکر کند که این حاصل سال‌ها زندگی و دریافت‌های حقیر بوده است.

برادر عزیز تنها سایت رسمی متعلق به بنده که بعد از دانشجو شدنم در کشور اتریش تاسیس شده است با آدرس www.mohsennamjoo.at می‌باشد که هرگونه خطایی در آن مشاهده شود، مسئولیت آن مستقیما متوجه بنده خواهد بود. می‌توانید خودتان ببینید و قضاوت کنید.

2. همیشه برایم سخت بوده است که از کارهای انجام شده به‌ویژه در راستای محتوای مذهبی و اسلامی صحبت کنم. اما خواهش می‌کنم از نظر دور ندارید که من یک مسلمان‌زاده‌ام و هیچ‌گاه خود را در حدی نمی‌دانم که با مقوله‌ای در سطح اعتقادات یک ملت شوخی کنم.

بنده در حال حاضر روی 2 دعا از کتاب مفاتیح‌الجنان ملودی‌های مذهبی ساخته‌ام. همچنین 3 ملودی مختلف متناسب با کلام اذان آماده ضبط و انتشار دارم که هر کدام از آن‌ها اگر خدا بخواهد می‌تواند برای روح ملت مسلمان ایران، مانند اذان مرحوم موذن‌زاده تا چند سال به یادگار بماند. از باقی فعالیت‌ها چیزی نمی‌گویم تا بیش از این حمل بر ریا نشود. اما فقط این را اضافه می‌کنم که هیچ‌کدام از جریان‌های گذرای روزگار نمی‌تواند مرا در اصولی که به آن پایبندم متزلزل کند. سه روز بعد از نوشتن این ندامت‌نامه قرار است در سانفرانسیسکو و چند شهر دیگر کشور آمریکا روی صحنه بروم اما حلقه «و ان یکاد»ی که مادرم برایم خریده است را چه این‌جا و چه در هر جای دیگر بر گردن دارم. باور کنید اگر پای ماجراجویی و مطرح کردن خویش در میان باشد می‌توان از شکایت‌هایی این چنین استفاده کرد و کار اقامت همیشگی در خارج از ایران را به سامان رساند، اما خداوند شاهد است که دوری از ایران برایم مرگ مسلم است.

قبلا هم اقدام من به‌خاطر شرکت نجستن و قبول نکردن دعوت گروه‌های سیاسی خارج از کشور، توسط مراجع دولتی کشورم پس از بازگشت، مورد تقدیر واقع شده است. این پرگویی‌ها را اضافه کردم که بیرون بودنم از ایران، حمل بر سوءاستفاده یا خدای ناکرده موضع‌گیری در قبال ملت ایران و اعتقادات آنان نشود. چرا که اگر ایران اسلامی را نفی کنم یعنی بیش از 30 سال هوایی را که استشمام کرده‌ام نفی می‌کنم، یعنی مشخصا خودم و تمام ریشه‌هایم نفی شده است و من چنین بی‌بته نیستم.

3. اما در آخر، علاوه بر تشکر از لحن دوستانه شما، در ادامه جوابیه برادرم اضافه می‌کنم که هیچ‌گاه و به هیچ دلیل، من نه قصد اشاعه چنین قطعه‌ای را داشتم و نه تا جایی که توانایی‌ام رسیده اجازه آن‌را به کسی داده‌ام. برادر عزیز، شما خودتان قضاوت کنید، مگر کدام ما ضامن پاسخگویی به تمام تجربیاتی که در خلوتی شخصی‌ و منزلی شخصی، انجام می‌دهیم هستیم؟ این جهنمی است که دنیای رسانه برای ما ایجاد می‌کند و سوءتفاهمی به این بزرگی را موجب می‌شود.

حدود 3 سال از ضبط این تجربه نامیمون می‌گذرد و اینکه اخیرا به گوش شما رسیده است، نشان‌دهنده آن است که در تمام این 3 سال دوستان یا حتی دشمنان من که کپی این قطعه به دستشان رسیده است، برای رعایت حریم مسلمانی از نشر آن در جامعه جلوگیری کرده‌اند.

آن سایت اینترنتی که اخیرا موجب پخش این قطعه شده است، نه متعلق به من، بلکه سایتی به نام «توکیل» و زیر نظر فردی به نام «بهروز جوانمرد» است، که این شخص کاملا برای من ناشناس است و حدس می‌زنم که با این کار بیشتر از اینکه دلش برای مسلمانی بتپد، سعی در خراب کردن نام و وجه بنده کمترین را داشته است.

آقای سلیمی عزیز، بدین‌وسیله خواهش می‌کنم بعد از دریافت این عذرخواهی رسمی که رو به تمام ملت ایران می‌باشد، تا آن‌جا که ممکن است شما هم با مراجعه به آن «ناجوانمرد» از اشاعه بیشتر جلوگیری فرمایید، باشد که روزی من شکایت رسمی‌ام را از آن‌ آقا به مراجع تسلیم کنم. این درست مثل این است که کسی خدای ناکرده با دوربینش سر در شخصی‌ترین حریم‌های زندگی خصوصی من و شما کند.

خداوند همه ما را در قرارگیری در راه راست و جبران اشتباه گذشته یاری کند.

با احترام محسن نامجو

1 سپتامبر 2008 - سانفرانسیسکو»

به نقل ازرجانیوز

 

 

 

واما بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان شیراز در خصوص این خواننده

به گزارش رجانیوز ، متن این بیانیه به این شرح است :


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم شهریور 1387ساعت 19:37  توسط وحید شاهزاده  |  نظر بدهید

 

یادمان باشد وقتی آمدیم رمضان حتما نفس بکشیم چون هر نفسش ثواب دارد

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم شهریور 1387ساعت 12:40  توسط وحید شاهزاده 
شهید مطهری آماده نوشتن 30 کتاب بود (به نقل ازالف)
 
روسیه: در پرتاب ماهواره ایران دخالت نداشتیم 
/ 0 نظر / 21 بازدید