تروریسم در قرن 15

 برداشت اول:

حمله اشتباهی ! طبق معمول

شش پلیس و یک غیرنظامی افغان در بمباران هوایی نیروهای امریکایی در جنوب افغانستان کشته شدند.
خبرگزاری فرانسه از قندهار گزارش داد نیروهای آمریکایی که قصد داشتند طالبان را هدف قرار دهند مقر پلیس افغانستان را بمباران کردند .
ساعت خبر: ۱۱:۰۲- تاریخ خبر:۲۰/۹/۱۳۸۷  

برداشت دوم:

دقت ماهواره های جاسوسی آمریکا و نه هواپیما!

امروز ماهواره های پنتاگون می توانند نقشه ها و تصاویر بسیار دقیق و واضحی را تهیه کنند به نحوی که در صورت نیاز چهره افراد هم در این تصاویر مشخص می شود. لنزهای ماهواره های جاسوسی به حدی دقیق است که می تواند اجسام کمتر از یک متر را هم بر روی زمین به تصویر کشیده و شماره ثبت شده بر روی پلاک خودرو را با وضوح کامل ثبت کند.

برداشت سوم :

ملا عمر کجاست :

بن لادن کجاست ؟

مبارزه با تروریسم :

    واشنگتن برای کشاندن طالبان پای میز مذاکره، نام «ملاعمر» را از لیست تروریسم حذف می کند!!.

به گزارش ایسنا، «پاتریک اسموند» مشاور و کارشناس امور جنوب آسیا در وزارت خارجه آمریکا، اظهار داشت: آمریکا قصد دارد در اقدامی بی نظیر نام ملا عمر، رهبر طالبان را از لیست تروریسم خود با هدف فراهم ساختن فضا برای انجام مذاکرات با طالبان حذف کند.

 

برداشت آخر :

نتیجه می گیریم که دیگر  :

تروریسم مسعود رجوی بن لادن طالبان آمریکا ماهواره های جاسوی

برای اطلاعات بیشتر از دقت جاسوسی ایالات متحده در ادعاهای کذائیشان روی ادامه مطلب کلیک کنید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آذر 1387ساعت 20:50  توسط کافشین (ک.ش)  |  3 نظر
قرن پانزدهم در پیام مقام معظم رهبری به همایش حج
قرن پــانــزده (چالشها و امیدها)

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در طی پیامی عمیق اما نورانی به تبیین مسائل پیش روی جهان اسلام در قرن پانزدهم هجری پرداختند :

 

برای مشاهده متن کامل پیام معظم له روی ادامه مطلب کلیک کنید

........ اگر امت اسلامی در دو قرن گذشته دچار فروپاشی و هزیمت در برابر تمدن مادی غرب و مکتبهای الحادی از هر دو نوع چپ و راست آن بود، اکنون در قرن پانزدهم هجری این مکاتب سیاسی و اقتصادی غربند که پای در گِل و دچار ضعف و فروپاشی و هزیمت‌اند و اسلام با بیداری مسلمانان و بازیافت هویّت خویش و با مطرح شدن اندیشه‌ی توحیدی و منطق عدالت و معنویّت، دور تازه‌ئی از شکوفائی و عزت خویش را آغاز کرده است.

کسانی که در گذشته‌ئی نه چندان دور آیه‌ی یأس میخواندند و نه تنها اسلام و مسلمین بلکه اساس معنویت و دینداری را در برابر هجوم تمدن غرب، از دست‌رفته می‌پنداشتند، امروز سر بر افراشتن اسلام و تجدید حیات قرآن و اسلام، و متقابلاً ضعف و زوال تدریجی آن مهاجمان را به چشم می‌بینند. و با زبان و دل تصدیق میکنند.

من با اطمینان کامل میگویم: این هنوز آغاز کار است، و تحقق کامل وعده‌ی الهی یعنی پیروزی حق بر باطل و بازسازی امت قرآن و تمدن نوین اسلامی در راه است: «وَعَدَ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ لَیَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِی الأَْرْضِ کَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَ لَیُمَکِّنَنَّ لَهُمْ دِینَهُمُ الَّذِی ارْتَضی‏ لَهُمْ وَ لَیُبَدِّلَنَّهُمْ مِنْ بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْناً یَعْبُدُونَنِی لا یُشْرِکُونَ بِی شَیْئاً وَ مَنْ کَفَرَ بَعْدَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ الْفاسِقُونَ»

نشانه‌ی این وعده‌ی تخلف‌ناپذیر در اولین و مهمترین مرحله، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و بنای بلندآوزه‌ی نظام اسلامی بود که ایران را به پایگاه مستحکمی برای اندیشه‌ی حاکمیت و تمدن اسلامی تبدیل کرد. سر بر آوردن این پدیده‌ی معجز‌آسا، درست در اوج هیاهوی مادیگری و اسلام‌ستیزیِ چپ و راست فکری و سیاسی، و آنگاه مقاومت و استحکام آن در برابر ضربات سیاسی و نظامی و اقتصادی و تبلیغاتی که از همه سو نواخته میشد، در دنیای اسلام امیدی تازه برانگیخت و شوری در دلها پدید آورد. هر چه زمان گذشته، این استحکام ـ به حول و قوه‌ی الهی ـ بیشتر و آن امید ریشه‌دارتر شده است. در طول سه دهه‌ئی که بر این ماجرا میگذرد، خاورمیانه و کشورهای مسلمان آسیا و افریقا، صحنه‌ی این هماوردی پیروزمندانه است.

فلسطین و انتفاضه‌ی اسلامی و قیام دولت فلسطینی و مسلمان، لبنان و پیروزی تاریخی حزب‌الله و مقاومت اسلامی بر رژیم مستکبر و خونخوار صهیونیست؛ عراق و تشکیل دولت مسلمان و مردمی بر ویرانه‌های رژیم ملحد و دیکتاتور صدام؛ افغانستان و هزیمت خفتبار اشغالگران کمونیست و رژیم دست‌نشانده‌ی آن؛ شکست و ناکامی همه‌ی طرحهای استکباری امریکا برای سیطره بر خاورمیانه؛ گرفتاری و آشفتگی علاج‌ناپذیر در درون رژیم غاصب صهیونیست؛ فراگیر شدن موج اسلام‌خواهی در بیشتر یا همه‌ی کشورهای منطقه و بویژه در میان جوانان و روشنفکران؛ پیشرفت شگفت‌آور علمی و فناوری در ایران اسلامی به رغم تحریم و محاصره‌ی اقتصادی؛ شکست جنگ‌افروزان در امریکا در عرصه‌ی سیاسی و اقتصادی؛ احساس هویت و تشخص در اقلیتهای مسلمان در بیشتر کشورهای غربی؛ همه و همه نشانه‌های آشکار پیروزی و پیشروی اسلام در هماوردی با دشمنان در این قرن یعنی قرن پانزدهم هجری است....


/ 0 نظر / 16 بازدید